Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Zmiany odnośnie rekrutacji do przedszkola

2 marca @ 08:00 - 30 kwietnia @ 17:00

Do 31 marca br. trwa rejestracja wniosków w elektronicznym systemie rekrutacji do krakowskich przedszkoli i szkół podstawowych. Jednym z jej elementów jest konieczność dostarczenia podpisanego wniosku do placówki pierwszego wyboru. Mając jednak na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, podpisane wnioski można przesyłać do przedszkoli i szkół podstawowych także w formie skanu lub zdjęcia dokumentu

Przypominamy jednak, że konieczne będzie złożenie lub przesłanie oryginałów dokumentów także w formie papierowej – w terminie późniejszym, dogodnym dla rodzica. Niezłożenie wniosków w formie papierowej może skutkować brakiem możliwości skutecznego odwołania od wyników rekrutacji w procedurze odwoławczej przed sądem administracyjnym.

Dane kontaktowe, w tym adresy e-mail oraz telefony krakowskich przedszkoli i szkół prowadzących rekrutację, można znaleźć na stronach:

Zachęcamy również do zapoznania się z treścią listu Dariusza Piontkowskiego, Ministra Edukacji Narodowej dotyczącego postępowania rekrutacyjnego, który jest dostępny tutaj.

Szczegóły

Start:
2 marca @ 08:00
Koniec:
30 kwietnia @ 17:00